DAV-GAZ 504-697-254

Zajmujemy się od wielu lat instalacją, montażem, konserwacją, czyszczeniem i naprawą piecy i ogrzewaczy gazowych na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi uprawnieniami i certyfikatami

1
1

Instalacja piecyków gazowych

Firma Dav-Gaz specjalizuje się w montażu, serwisowaniu oraz konserwacji różnego rodzaju piecyków gazowych. Instalacja piecyków to usługa świadczona przez nas od lat, dedykowana dla klientów z Krakowa oraz okolic. Przez te lata zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń, a dzięki temu każdy montaż piecyka gazowego lub też jego naprawa mogą przebiegać szybko i sprawnie. To, co nas cechuje to punktualność i rzetelność usługi. Nasza firma posiada wszelkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty będące potwierdzeniem posiadanej przez nas wiedzy. Znamy się na swojej pracy i zawsze staramy się o to, aby nasi klienci mogli obdarzyć nas swoim zaufaniem.

Piecyk gazowy – idealne rozwiązanie dla każdej łazienki

Piecyki gazowe umożliwiające podgrzewanie wody to jedne z najczęściej wybieranych rozwiązań zarówno do domów, jak i mieszkań. Piecyk tego rodzaju może efektywnie pracować przez wiele lat, a przy okazji warto wspomnieć o tym, że jest to stosunkowo niedrogi sposób na ciepłą wodę w mieszkaniu. Stąd też popularność tych urządzeń i tak bogata ich oferta na rynku. Dlatego też, jeśli są Państwo na etapie wyboru takiego urządzenia dla swojego mieszkania – chętnie podpowiemy, na jaki piecyk się zdecydować i jakie powinien mieć parametry, aby spełnić oczekiwania rodziny. Zawsze służymy radą i cennymi wskazówkami. Wybrane urządzenie zainstalujemy i wyregulujemy tak, aby spalanie paliwa było jak najniższe i aby urządzenie mogło działać bezawaryjnie.

Montaż piecyka łazienkowego to popularna usługa, którą koniecznie trzeba powierzyć osobom, które się na tym znają. W przypadku nowych urządzeń podbijamy gwarancję. Dzięki profesjonalnemu montażowi można zyskać spokój, co do bezpiecznej pracy urządzenia. Polecamy kontakt z naszą firmą zarówno w kwestiach montażu urządzeń jak i serwisowania tych już obecnych w Państwa łazienkach.