DAV-GAZ 504-697-254

Zajmujemy się od wielu lat instalacją, montażem, konserwacją, czyszczeniem i naprawą piecy i ogrzewaczy gazowych na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi uprawnieniami i certyfikatami

1
1

Konserwacja piecyków gazowych

Firma Dav-Gaz zajmuje się od wielu lat konserwacją piecyków łazienkowych, term gazowych.
Konserwacja piecyków wymagana jest raz na dwanaście miesięcy, związane jest to z bezpieczeństwem użytkowników piecyków gazowych oraz zwiększeniem żywotności pieca.

Firma Dav-Gaz już od wielu lat trudni się czyszczeniem, konserwacją, a także naprawą piecyków gazowych. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne w tej pracy doświadczenie, dzięki któremu wszystkie oferowane przez nas usługi przeprowadzane są szybko i sprawnie, a każda naprawa piecyków obywa się bez dodatkowych problemów.

Posiadając termę czy też piecyk gazowy warto mieć na względzie, że konserwacja takich urządzeń powinna być wykonywana raz na dwanaście miesięcy, co zaleca każdy producent takich właśnie urządzeń. Dzięki temu można zyskać pewność co to tego, czy urządzenie jest bezpieczne, a także czy sprawnie pracuje. Podczas konserwacji można wykonać jego optymalizację tak, aby mogło pracować jak najefektywniej. Ma to ogromne znaczenie dla żywotności samego pieca, gdyż konserwacja oraz regulacja pomaga zużywać mniej paliwa, a także upewnia nas w tym, że urządzenie jest całkowicie sprawne i dobrze będzie nam służyć przez całą zimę. Przeprowadzenie konserwacji piecyka gazowego niesie wobec tego szereg korzyści, a przede wszystkim zapewnia nam spokojny sen, gdyż nie musimy martwić się ewentualną awarią niesprawnie działającego urządzenia. Podczas takiej usługi łatwo można zdiagnozować ewentualne usterki i wykonać ich naprawdę na czas. Konserwacja piecyków gazowych polega na ich oględzinach i na dokładnemu zbadaniu, czy urządzenie pracuje tak, jak powinno.

Aby zyskać pewność, że wszystko działa poprawnie

Dzięki usłudze konserwacji urządzenia można łatwiej uzyskać odszkodowanie w sytuacji, jeśli w budynku wydarzyłby się wypadek. Można jednak efektywnie zaradzić wszelkim problemom z urządzeniem, gdyż podczas oględzin łatwo można wykryć wszelkie nieprawidłowości. Obszarem działalności naszej firmy jest też serwis piecyków, wymiana uszkodzonych części, a jeśli to nie pomaga – montaż nowego urządzenia. Zawsze wykonujemy swoją pracę profesjonalnie i na czas.