DAV-GAZ 504-697-254

Zajmujemy się od wielu lat instalacją, montażem, konserwacją, czyszczeniem i naprawą piecy i ogrzewaczy gazowych na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi uprawnieniami i certyfikatami

1
1

Naprawa piecyków gazowych

Wykonujemy naprawę piecyków gazowych takich jak Junkers, Ariston, Vaillant, Beretta, Termet oraz Saunier Duval. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Naprawa naprawa i montaż piecyków gazowych w Dav-Gaz Kraków to: rzetelna analiza usterki, ew. wymiana uszkodzonego elementu piecyka, często czyszczenie pieca gazowego, odpowiednia regulacja pieca w celu optymalnej pracy lub ostatecznie wymiana piecyka gazowego.

Jednym z obszarów działalności naszej firmy od lat jest naprawa piecyków gazowych. Urządzenia te często pracują w naszych domach z dużą efektywnością, są praktyczne i funkcjonalne, ale nie zawsze jednak są bezawaryjne. W momencie usterki urządzenia warto jak najszybciej skontaktować się z naszą firmą, abyśmy mogli od razu zdiagnozować przyczynę usterki. Wystarczy kontakt telefoniczny, abyśmy pojawili się z profesjonalną usługą serwisowania pod wskazanym adresem. Posiadamy duże doświadczenie w serwisowaniu tych urządzeń, oferujemy naprawę piecyków gazowych znanych producentów takich jak Junkers, Ariston, Vaillant, Beretta, Termet oraz Saunier Duval.

Oferowany przez nas serwis to rzetelna analiza urządzenia, wymiana uszkodzonego elementu, a często także i usługa czyszczenia piecyka. Dbamy o to, aby pracować na wysokiej jakości, oryginalnych częściach, które gwarantują właściwą pracę urządzenia. Bardzo często konieczna jest też odpowiednia regulacja urządzenia tak, aby mogło ono na nowo dobrze funkcjonować. W niektórych przypadkach po wstępnej analizie usterki proponujemy wymianę urządzenia na nowe, jeśli naprawa mogłaby okazać się zbyt kosztowna lub też jeśli miałaby nie przynieść zadowalających rezultatów. Służymy radą oraz praktycznymi wskazówkami, które wynikają z naszego doświadczenia pracy z takimi urządzeniami oraz z posiadanej, specjalistycznej wiedzy.

Naprawa piecyków łazienkowych

Zajmujemy się także naprawą typowych piecyków łazienkowych. Oprócz usługi serwisowania oferujemy także montaż nowych urządzeń w domu klienta. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Jeśli więc szukają Państwo naprawdę profesjonalnego serwisu – warto wybrać naszą firmę. Zawsze działamy szybko nie tracąc cennego czasu zarówno naszego – jak i klienta. Dzięki naszej usłudze można odzyskać zepsuty sprzęt i uzytkować go przez kolejne lata.