DAV-GAZ 504-697-254

Zajmujemy się od wielu lat instalacją, montażem, konserwacją, czyszczeniem i naprawą piecy i ogrzewaczy gazowych na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi uprawnieniami i certyfikatami

1
1

Regulacja piecyków gazowych

Przegląd piecyków łazienkowych powinno wykonywać się co 12 miesięcy. Podczas takiego przeglądu wykonujemy konserwację pieca gazowego, sprawdzanie funkcjonalności. Polecamy taką usługę, gdyż zaniedbanie np. nie czyszczenia może skończyć się zatruciem dwutlenkiem węgla. Przy konserwacji i czyszczeniu dokonujemy również regulacji piecyka, sprawdzania szczelności gazu. Każdy piec po tej usłudze jest sprawny i dopuszczony do dalszego użytkowania. Na życzenie klienta wystawiamy zaświadczenie do spółdzielni lub administracji budynku oraz fakturę VAT.

Dav-Gaz to rzetelna i godna polecenia firma, która od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom kompleksową regulację piecyków gazowych i serwis junkers. Nasza oferta usługowa skierowana jest w pierwszej kolejności dla mieszkańców Krakowa i pobliskich okolic. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klienta, dlatego też działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Serwis piecyka łazienkowego od a do z
Ze względów bezpieczeństwa profesjonalny serwis piecyka łazienkowego należy wykonywać przynajmniej raz na rok. Zatrudniamy najlepszych serwisantów na rynku i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Możemy pochwalić się wieloma certyfikatami, które obok pozytywnych referencji naszych klientów są najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług.

Szeroki zakres usług
Nasza firma zajmuje się nie tylko montażem i serwisem, ale również naprawą i sprzedażą niezawodnych piecyków gazowych Junkers, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Wszystkim naszym klientom możemy zagwarantować fachowe doradztwo w wyborze optymalnych urządzeń grzewczych. Regulacja piecyka gazowego wbrew pozorom wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka, dlatego też warto skorzystać z pomocy doświadczonej ekipy. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość, która w tej branży odgrywa bardzo ważną rolę.

Serwis Junkers na każdą kieszeń
Osoby, które korzystają z piecyka gazowego zawsze powinny pamiętać o kwestiach bezpieczeństwa, dlatego też warto postawić na oryginalne produkty od renomowanego producenta, które nie zawiodą w najmniej spodziewanym momencie. Od wielu lat współpracujemy z autoryzowanymi sklepami, dlatego też możemy zaproponować swoim klientom urządzenia grzewcze firmy Junkers w bardzo atrakcyjnej cenie.