DAV-GAZ 504-697-254

Zajmujemy się od wielu lat instalacją, montażem, konserwacją, czyszczeniem i naprawą piecy i ogrzewaczy gazowych na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi uprawnieniami i certyfikatami

1
1

Montaż piecyków gazowych

Firma zajmuje się naprawą i montażem piecyków gazowych, urządzeń marki Junkers Neckar, Vaillant, Termet, Ariston, Beretta, Saunier Duval; lecz także innymi, mniej popularnymi.
Przy montażu nowego urządzenia grzewczego istnieje możliwość podbicia karty gwarancyjnej.
NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSTAWIAMY RÓWNIEŻ FAKTURY VAT W TERMINIE DO SIEDMIU DNI OD WYKONANIA USŁUGI.
Gwarantujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość naszych usług!

Nasza firma od lat świadczy usługi montażu piecyków gazowych. Urządzenia te są jednymi z wydajniejszych sposobów na podgrzewanie wody w domach i mieszkaniach. Wielość producentów jak i modeli sprawia, że można w łatwy sposób wybrać urządzenie dopasowane do potrzeb, a także dostępnego metrażu pomieszczenia. Także i obsługa tych urządzeń jest prosta i nikomu nie powinna sprawiać problemów. Jednocześnie, użytkowanie takiego piecyka stanowi niewielki wydatek, a dzięki niemu zawsze można się cieszyć ciepłą wodą. Od lat pracujemy właśnie przy takich urządzeniach i posiadamy na ich temat rozległą wiedzę. Doradzamy oraz udzielamy wskazówek co do tego, jakiego typu piecyk gazowy okaże się najlepszy biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na ciepłą wodę. Przeprowadzamy profesjonalny montaż piecyka tak, aby było możliwe jak najszybsze korzystanie z tego urządzenia. W przypadku nowych urządzeń podbijamy karty gwarancyjne, wystawiamy także faktury VAT do siedmiu dni od daty świadczonej usługi.

Sprawnie działający sprzęt to podstawa w każdym domu

Od lat zajmuje nas montaż piecyków gazowych ze szczególnym uwzględnieniem produktów takich marek jak Junkers, Ariston czy też Vaillant. Jesteśmy firmą, której można zaufać ze względu na wysokie kompetencje oraz lata doświadczenia przy pracy z tego rodzaju piecykami – zarówno w kwestii montażu jak i późniejszego serwisowania takiego sprzętu. Warto mieć na względzie fakt, że urządzenia wykorzystujące do pracy gaz ziemny powinny być instalowane z zachowaniem szczególnej ostrożności. Nasza firma oferuje szybką obsługę zleceń, a także naprawdę konkurencyjne ceny idące w parze z jakością usług. Z tego też względu warto od razu się z nami skontaktować – czy to na etapie wyboru odpowiedniego urządzenia, montażu już posiadanego czy też w kwestiach serwisowania wadliwie działającego sprzętu.